Pokaż światu swoje Danie Miesiąca!

Krótko o portalu:

Portal Danie Miesiąca ma za zadanie przedstawić użytkownikom w prosty, szybki i przejrzysty sposób jakie Dania Miesiąca są serwowane w lokalnych restauracjach w danym miesiącu. Celem portalu jest zaktywizowanie użytkowników do uprawiania "turystyki gastronomicznej".

Wystarczy kilka minut miesięcznie

Dodanie Dania zajmuje kilka minut. Robisz to raz na miesiąc.

Obsługa jest prosta!

Wypełniasz krótki formularz z informacjami o daniu i tyle!

Otwórz się na nowych klientów

O Twojej restauracji dowiedzą się nowe osoby!

Przejrzyste warunki

Bez umów na określony czas. Prosta opłata miesięczna:
49 zł

Jakie korzyści ma Restaurator
z użytkowania portalu?

Portal ma stanowić dodatkowy format promowania Restauracji, który jest tani i nieabsorbujący Restauratora czasowo. Jeśli Twoje danie trafi w gust smakowy użytkowników to oczywiście zyskasz dodatkowych klientów chcących spróbować Twojego "Dania Miesiąca". Z uwagi na funkcjonalność i prostą obsługę portalu możesz docierać ze swoim Daniem do użytkowników z sąsiednich miast, którzy są zainteresowani "odkrywaniem nowych smaków" nie tylko w obrębie swojego miasta.

Jakie Danie Miesiąca będzie serwować Twoja Restauracja?

Tylko kilka minut w miesiącu! Restaurator raz w miesiącu dodaje jedno Danie Miesiąca wypełniając krótki formularz. Dodane Danie będzie widoczne dla użytkowników przez najbliższy miesiąc. Nasze działania marketingowe promujące portal powodują, że każdego dnia na stronie panuje ruch i użytkownicy przeglądają Dania, które dodali Restauratorzy.

Zostaw dane kontaktowe!

Dbając o jakość portalu zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi Restauratorami, którzy mogą zaoferować odpowiednią różnorodność dań. Zależy nam na tym, aby użytkownicy zobaczyli na portalu dania, które są tworzone z pasją i potrafią zaciekawić, a nawet zaskoczyć. Jeśli chcesz budować z nami społeczność najlepszych restauratorów w Polsce to śmiało wypełnij formularz kontaktowy.